NHL: Torontóba szerződött a 41 esztendős csatárlegenda

2020-10-17 20:06
Egyéves, 700 ezer dolláros szerződést kötött a 41 esztendős Joe Thornton az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL) szereplő Toronto Maple Leafsszel.
részletek

La Liga: Suárez 150. gólja is kellett az Atlético sikeréhez

Luis Suárez és Yannick Carrasco góljával az Atlético Madrid 2–0-ra legyőzte idegenben a Celta Vigót a spanyol labdarúgó-bajnokság (La Liga) 5. fordulójában.
részletek

Légiósok: szabadrúgás, akció, szöglet – Szoboszlai három gólpasszt adott

2020-10-17 20:05
A három gólpasszt kiosztó Szoboszlai Dominik vezérletével a Red Bull Salzburg 3–0-ra legyőzte idegenben a hozzá hasonlóan élvonalbeli St. Pöltent a labdarúgó Osztrák Kupa második fordulójában, ezzel bejutott a legjobb 16 közé.
részletek

Fortuna Liga: Kalmár vezetésével kiharcolta a győzelmet a DAC

A Fortuna Ligát vezető DAC a 10. helyen álló Zemplín Michalovéhoz (Nagymihály) látogatott. Az első félidő kiegyenlített játéka után a második játékrészben kiszakadt a gólzsák, amiből a 4–2-re nyerő Dunaszerdahely jött ki jobban.
részletek

Ligue 1: hiába vezetett, kikapott hazai pályán a Reims

A Stade Reims hazai pályán 2–1-es vereséget szenvedett a Lorient-tól a francia labdarúgó bajnokság (Ligue 1) 7. fordulójában.
részletek

NB I: megvan az Újpest első hazai sikere – a Mezőkövesd bánta

Az Újpest hazai pályán 1–0 legyőzte a Mezőkövesdet a labdarúgó NB I 2020–2021-es idényében, ezzel Predrag Rogan együttese megszerezte az évadban az első sikerét saját közönsége előtt.
részletek

Tenisz: orosz–horvát döntő lesz Szentpéterváron

A hazai pályán szereplő Andrej Rubljov és a horvát Borna Coric vívja a döntőt a szentpétervári férfi tenisztornán.
részletek

Női NB I: az ETO visszacsúszott a tabella utolsó helyére

2020-10-17 20:04
Az ETO FC Győr 3–2-re kikapott Csepelen a Kelen SC-től a női labdarúgó NB I 7. fordulójában szombaton, ezzel egyedüli nyeretlen csapatként visszacsúszott a tabella utolsó helyére.
részletek

Női kézi BL: hétgólos ETO-győzelem a Valcea ellen

A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 5. fordulójában a Győri ETO a szünetben még kétgólos hátrányban volt a román Valcea ellen, de a második félidőben ellenállhatatlan teljesítménnyel állva hagyta ellenfelét, és nagyon biztosan nyert.
részletek

NB I: Puskás Akadémia–MTK Budapest élőben az NSO-n!

Puskás Akadémia FC–MTK Budapest találkozó percről percre: gólok, helyzetek, érdekességek – kísérje figyelemmel a mérkőzést a Nemzeti Sport Online élő, szöveges tudósítása segítségével, majd olvassa el az összefoglalót, kommenteljen, mondja el a véleményét a meccsről!
részletek

WTCR: A tizenhatodik helyről csodát nem lehet tenni – Michelisz

Felemásan alakult a magyar versenyzők időmérője a túraautó-világkupa (WTCR) hungaroringi fordulóján. A Zengő Motorsportnál bőven volt ok az örömre, Michelisz Norbert azonban egy nehéz napon van túl, és sajnos nem sok jóra számít a folytatást illetően. Boldizs Bence viszont örülhet, riválisa büntetése miatt ugyanis az időmérőn a 11. helyről előreugrott a 10. pozícióba, így a 2. versenyen ő indul az élről!
részletek

Serie A: a Milan nyerte az Inter elleni városi derbit

2020-10-17 20:03
Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 4. fordulójában a Milan nyerte meg az Inter ellen a milánói városi derbit, a Derby della Madonninát, mivel Zlatan Ibrahimovic duplájára Romelu Lukaku csak egy góllal tudott válaszolni.
részletek

Superbike: sorozatban hatodszor lett világbajnok Jonathan Rea

Egymás után a hatodik bajnoki címét nyerte a gyorsasági motoros superbike-világbajnokságon a brit Jonathan Rea.
részletek

Férfi kézilabda NB I: tíz góllal nyert a Veszprém Gyöngyösön

A férfi kézilabda NB I szombati játéknapján a Telekom Veszprém tíz góllal győzte le a gyöngyösieket (25–35).