Dunaszentpálon és Szabolcson kell új vezetőt választaniuk a helyieknek.

Elvitelre – a podcast, amelyben a hét legjobb HVG hetilapos és hvg360-as anyagaiból válogatunk. Csak indítsa el a háttérben és hallgassa meg szerzőink legjobb írásait! A héten: újratervez az óellenzék, eljön értünk az MI, valamint emlékezés Kozma Imre atyára.
részletek

Lawson: Alonso megfenyegetett a sprintfutam után

2024-10-20 10:02
Liam Lawson a Forma-1-es Amerikai Nagydíj sprintversenyén összetűzésbe került Fernando Alonsóval, a két versenyző között a pályán zajló küzdelem után pedig feszültség alakult ki. A fiatal új-zélandi pilóta elmondása szerint a kétszeres világbajnok Alonso megfenyegette őt a verseny során, miután megpróbálta megelőzni az Aston Martin versenyzőjét a 19 körös futam alatt. The post Lawson: Alonso megfenyegetett a sprintfutam után appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Russell elárulta, mi okozta időmérős balesetét

George Russell, a Mercedes versenyzője elárulta, mi vezetett ahhoz a balesethez, amit a Forma-1-es Amerikai Nagydíj időmérőjének hajrájában okozott. The post Russell elárulta, mi okozta időmérős balesetét appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Sainz sajnálja, hogy nem tudta befejezni második gyorskörét az időmérőn

A sprintfutamon elért remek eredmény után az Amerikai Nagydíj időmérőjén is kiválóan teljesített Carlos Sainz, a Ferrari versenyzője így a 3. helyről kezdheti majd meg a mai száguldást. The post Sainz sajnálja, hogy nem tudta befejezni második gyorskörét az időmérőn appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Hamilton: Az autó szörnyű volt, a bokszból kellene rajtolnom…

Kiábrándító eredményt ért el a Forma-1-es Amerikai Nagydíj időmérő edzésén Lewis Hamilton, a hétszeres világbajnok pedig utalt rá, jó eséllyel a bokszból kezdi majd meg a mai versenyt Austinban. The post Hamilton: Az autó szörnyű volt, a bokszból kellene rajtolnom… appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Verstappen: Nem Russell balesete miatt úszott el a pole…

Max Verstappen azt mondja, nem különösebben frusztrált amiatt, hogy a sárga zászlók miatt végül nem volt esélye a rajtelsőség megszerzésére a Forma-1-es Amerikai Nagydíj időmérőjén, elmondása szerint ugyanis nem feltétlenül ezen múlt, hogy nem tudta legyűrni Lando Norrist. The post Verstappen: Nem Russell balesete miatt úszott el a pole… appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Norris: Pályafutásom legjobb köre volt ez!

Forma-1-es pályafutása legjobb időmérős köreként jellemezte Lando Norris azt a gyorskört, mellyel megszerezte a rajtelsőséget az Amerikai Nagydíj időmérő edzésén. The post Norris: Pályafutásom legjobb köre volt ez! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

A Honda azt akarja, hogy Tsunoda tesztelhesse a Red Bull F1-esét

A Red Bull motorpartnere, a Honda keményen lobbizik az osztrák Forma-1-es csapatnál amellett, hogy adjanak egy tesztlehetőséget Yuki Tsunodának, hogy megmutathassa, mire képes. A japán gyártó régóta támogatja Tsunoda karrierjét, és a Red Bull-lal való partnerségük kulcsszerepet játszott abban, hogy a japán versenyző 2021 óta az energiaital-gyárosok kiscsapatánál versenyezhet. The post A Honda azt akarja, hogy Tsunoda tesztelhesse a Red Bull F1-esét appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Jó hír az Audinak: Költségplafon-korrekciót vezet be az FIA 2026-ra!

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) megerősítette, hogy a Forma-1 2026-os pénzügyi szabályzatába egy költségplafon-korrekciót vezet be, tekintettel a Sauber csapat magasabb svájci bérköltségeire. The post Jó hír az Audinak: Költségplafon-korrekciót vezet be az FIA 2026-ra! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Norrisé a pole Austinban, Verstappen rajtol mellőle

A McLaren versenyzője, Lando Norris szerezte meg a rajtelsőséget a Forma-1-es Amerikai Nagydíj időmérőjén. A brit versenyző 3 századmásodperccel utasította maga mögé Max Verstappent, aki igencsak sajnálhatja, hogy utolsó gyorskörét nem tudta befejezni a sárga zászlók miatt. The post Norrisé a pole Austinban, Verstappen rajtol mellőle appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Verstappen: Olyan volt, mint a régi szép időkben!

Magabiztos győzelmet szerzett a Forma-1-es Amerikai Nagydíj sprintfutamán Max Verstappen: a holland a leintés után tréfásan megjegyezte, olyan volt, mintha a Red Bull „visszatért volna a régi szép időkbe”. The post Verstappen: Olyan volt, mint a régi szép időkben! appeared first on F1VILÁG.HU.
részletek

Leclerc: Adrenalinnal teli sprintfutam volt

„Adrenalinnal teli” sprintfutamon van túl Austinban a Ferrari versenyzője, Charles Leclerc, aki a 19 körös verseny során saját csapattársával, Carlos Sainzccal, valamint a mclarenes Lando Norrisszal csatázott nagyokat. The post Leclerc: Adrenalinnal teli sprintfutam volt appeared first on F1VILÁG.HU.